Scroll Top

Płatności i wysyłka

płatności

 • Przelewy24 – bezpieczne, szybkie płatności online – wybierając tę opcję istnieje możliwość płatności przelewem z jednego z banków internetowych, w którym Klient posiada rachunek. Płatność odbywa się z pominięciem naszego sklepu. Cały proces odbywa się pomiędzy komputerem Klienta, a serwisem przelewy24.pl

 

 • Blik – system płatności mobilnych BLIK to prosty i bezpieczny sposób opłaty zamówienia. Aby dokonać płatności należy wybrać za pośrednictwem mobilnej aplikacji banku sposób płatności „BLIK”, a następnie przepisać wygenerowany kod z aplikacji banku i zapłacić. Podczas finalizacji zamówienia należy potwierdzić transakcję kodem PIN ustawionym do bankowości elektronicznej. Wpłata jest obsługiwana za pomocą serwisu przelewy24.pl.

 

 • Karta kredytowa – płatność kartą kredytową w sklepie internetowym odbywa się przy pomocy tej samej karty, co w sklepach stacjonarnych. Wystarczy wybrać model swojej karty oraz wypełnić dane, o które prosi system, aby potwierdzić jej posiadanie. Cała procedura płatności kartą obsługiwana jest przez serwis PayU. Obsługiwane są karty: Visa, MasterCard.

 

 • Przelew tradycyjny – w e-mailu potwierdzającym zamówienie Klient otrzymuje dane do przelewu, który można zrealizować w swoim banku przez internet lub na poczcie. Zamówienie zostanie przekazane do realizacji po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie. Zamówienie należy opłacić w ciągu 7 dni roboczych, po tym czasie zamówienie zostaje anulowane.
  Dane do przelewu:
  Gemstone Gallery
  Łużna 544
  38-322 Łużna
  Nr rachunku PKO Bank Polski: 47 1020 2906 0000 1102 0485 1913

 

 • Płatność przy odbiorze – płatność za zakupiony towar zostanie uregulowana przy dostawie kurierowi. Kurier przyjmuje płatność tylko w gotówce i tylko w PLN.

cennik dostawy

Zamówiony towar dostarczany jest na podany adres przy składaniu zamówienia. Prosimy upewnić się, że został podany prawidłowy i wolny od błędów adres dostawy oraz prawidłowy numer telefonu.

Towary z naszej oferty są wysyłane za pośrednictwem InPost oraz Poczty Polskiej.

Darmowa dostawa realizowana jest od kwoty 400zł

Koszty wysyłki towarów na terenie Polski

 • Paczkomat InPost – 10,99 zł
 •  Kurier InPost – 15,99 zł
 • Kurier InPost za pobraniem – 22,99 zł
 • List polecony Priorytetowy Poczta Polska – 11 zł